Predaj: 1-izbový byt v projekte LuxApartments, Penati Golf Resort

110 000 

1i
27,13m2
Senica

M Grey Real Estate vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť 1-izbový byt v prestížnom projekte LuxApartments, ktorý sa nachádza priamo v areáli Penati Golf Resort. Toto úchvatné prostredie vám poskytne neopakovateľný zážitok z bývania v prírode s možnosťou užiť si špičkový golfový areál.

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

Výmera: 22,43 m², ktorá poskytuje ideálny priestor na pohodlné bývanie
Loggia: 4,7 m², kde si môžete vychutnať rannú kávu alebo večerný relax
Dispozícia: Chodba, kúpeľňa s WC, jedna priestranná izba a loggia
Ekologická stavba: Moderné a ekologické materiály zaručujú zdravé a príjemné prostredie
Inteligentné bývanie: Vďaka pokročilej technológii Loxone sa váš byt stane plne inteligentným domovom, ktorý za vás automaticky rieši chladenie v lete a kúrenie v zime. Všetko je riadené inteligenciou, takže sa nemusíte o nič starať. Ak by ste predsa len chceli upraviť nastavenia, stačí použiť aplikáciu vo vašom mobile.

Byty LuxApartments sú navrhnuté s ohľadom na maximálny komfort a kvalitný oddych. Ekologická stavba navyše prispieva k zníženiu energetických nákladov a ochrane životného prostredia. Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú luxusné bývanie v blízkosti golfového ihriska a zároveň chcú byť obklopení prírodou.

Bonus: Kúpa tejto nehnuteľnosti vám otvára aj možnosť zakúpiť si členstvo v Penati Golf Clube, kde sú momentálne plné kapacity. Členstvo vám umožní využívať širokú škálu benefitov, vrátane prístupu na partnerské ihriská a iných exkluzívnych výhod, ktoré tento prestížny klub ponúka.

Cena: 110.000 € vrátane DPH – s možnosťou odpočtu DPH. Možnosť získať hypotekárny úver.

 

Тип Квартира
Підлога 1NP
Корисна площа 22,43m2
Статус Новобудова
Пристрій

Розташування помешкання

453, 906 07 Šajdíkove Humence-Senica

Агент з нерухомості

Еріка Мікулек Грей

Зв'яжіться з брокером

Успішно надіслано. Ми зв'яжемося з Вами.