Prenájom: 2-podlažný rodinný dom na pozemku o rozlohe 337,5m2

2 700 

Kategórie: Značka:
5i
191,4m2
Podunajské Biskupice

M Grey Real Estate vám ponúka na prenájom 2-podlažný 5i rodinný dom kolaudovaný v roku 2010 a situovaný v kondomíniu rodinných domov na začiatku Podunajských Biskupíc na pozemku o rozlohe 337,5m2.

DISPOZÍCIA:

Dom má výmeru 191,4m2 vrátane zimnej záhrady o výmere 41,4m2 a pozostáva z 5 izieb. Na prízemí sa nachádza denná časť domu, ktorú tvorí obývacia izba s krbom a východom do zimnej záhrady, jedálenská časť a kuchyňa. Pri vstupe do domu sa nachádza aj jedna z izieb (využiteľná ako hosťovská izba či pracovňa), z ktorej je tiež východ do zimnej záhrady a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Priestor pod schodiskom slúži ako samostatná komora. Na poschodí domu sú 3 izby, z každej je východ na balkón. Najväčšia izba je momentálne využívaná ako master bedroom, ale kľudne sa v nej dá vybudovať aj veľký walk-in šatník, je tu aj možnosť rozdelenia na 2 izby. Na poschodí ďalej nachádza aj samostatný šatník a kúpeľňa s vaňou, 2 umývadlami a toaletou.

Záhrada je menšia, ale jednoduchá na údržbu. Vedľa domu je záhradný domček o výmere 6m2. Pred domom zaparkujú 2-3 autá.

LOKALITA:

Dom sa nachádza na Komárovskej ulici v Podunajských Biskupiciach v súkromnom uzavretom kondomíniu 4 rodinných domov. V blízkom okolí je výborná občianska vybavenosť (škôlky, školy, obchodné centrá, reštaurácie, kaviarne, služby), aj dostupnosť MHD. V blízkosti sa nachádza Malý Dunaj, ideálne miesto na prechádzky ale aj bicyklovanie a iné športy.
Dostupnosť autom do centra mesta je už výrazne lepšia ako v minulosti aj vďaka novému obchvatu.

Cena: 2700€ + 150€ energie. K dispozícií od 15. septembra.

Typ Dom
Poschodia 2 podlažný dom
Úžitková plocha 191,4m2
Stav novostavba
Zariadenie kompletne zariadený

Poloha nehnuteľnosti

Komárovská, Podunajské Biskupice, Slovensko

Realitný maklér

Erika Mikulec Sivá

Kontaktovať makléra

Úspešne odoslané. Budeme vás kontaktovať.