PONUKA NAŠICH
KOMPLEXNÝCH
SLUŽIEB

HOME
STAGING

Prvý dojem je kľúčový

Je aj vedecky podložené, že ľudský mozog reaguje prioritne, a hlavne pozitívne na krásne a príjemné podnety. A presne na tom, je postavený homestaging - príprava nehnuteľností na predaj a prenájom tak, aby bola čo najatraktívnejšia pre čo najviac záujemcov. Boli sme medzi prvými na Slovensku, ktorí sa začali homestagingu venovať a čím ďalej, tým lepšie výsledky dosahujeme či už čo sa týka rýchlosti predaja a prenájmu, ale hlavne dosiahnutej ceny, ktorá býva v priemere o 10% vyššia ako cena podobných nehnuteľností v ponuke.

MARKETING
NEHNUTEĽNOSTI

ZvÝŠIME ŠANCU NA DOPYT

Pri predaji vašej nehnuteľnosti využívame moderné marketingové nástroje, vďaka ktorým vieme spropagovat vašu nehnuteľnosť medzi potencionálnymi kupcami. Vytvárame marketingovú kampaň pre danú nehnuteľnosť prostredníctvom sociálnych sietí a nástrojov Google. Okrem toho vašu nehnuteľnosť zaradíme do top katalógov s nehnuteľnosťami.

PROFESIONÁLNE
FOTENIE

Nafotíme vašu nehnuteľnosť

Súčasťou prípravy nehnuteľnosti na predaj je aj jej profesionálne nafotenie a ide ruka v ruke s homestagingom. Náš profesionálny fotograf vašu nehnuteľnosť nafotí s jej plnohodnotným potenciálom, no nevynechá ani dôležité a milé detaily, ktoré z nej robia domov. Našu prácu vedia oceniť nie len laici, ale aj profesionáli, čoho znakom je aj to, že nami pripravené a nafotené nehnuteľnosti sa pravidelne objavujú v rôznych lifestylových magazínoch o bývaní.

OBHLIADKY
PRIESTOROV

Dohodnite si termín obhliadky

Čo môže byť lepšie ako nájsť si nehnuteľnosť, ktorá sa vám na fotkách neuveriteľne páči a na obhliadke zistiť, že je možno ešte krajšia ako ste si predstavovali? Práve preto kladieme na obhliadky veľký dôraz a snažíme sa ukázať nehnuteľnosť v tom najlepšom svetle. Ku každej nehnuteľnosti máme pripravenú informačnu brožúrku, ktorú dostane záujemca pri obhliadke, nehnuteľnosti pred obhliadkami vždy vopred skontrolujeme a upravíme, nič nenechávame na náhodu.

PRÁVNY
SERVIS

právny servis zabezpečíme my

V spolupráci s našou advokátskou kanceláriou zabezpečíme bezpečný priebeh celého procesu. Naše zmluvy sú autorizované, listiny na kataster sú podávané elektronicky, k dispozícii je aj advokátska úschova - všetky právne náležitosti poskytujeme komplexne pod jednou strechou, čím šetríme váš čas, ale aj trpezlivosť a nervy.

POMOC PRI
SŤAHOVANÍ

ZABEZPEČÍME SŤAHOVANIE

Neverili by ste, ale najväčšie vrásky a obavy pri predaji nehnuteľnosti spôsobuje práve sťahovanie. Hoďte aj tieto starosti na nás. A na nášho spoľahlivého dlhoročného partnera Autodoprava KRCHO.

SPRÁVA
INVESTÍCIÍ

INVESTIČNÉ PRÍLEžITOSTI

Túto službu veľmi oceňujú najmä naši klienti - investori, pre ktorých takéto investičné príležitosti vyhľadávame a po kúpe sa postaráme aj o ďalšie kroky, ktorými sú kompletná rekonštrukcia alebo zariadenie nehnuteľnosti. Výsledkom je zaujímavé následné zhodnotenie ich investícií.

ZVERTE NÁM VAŠU
NEHNUTEĽNOSŤ

PREDÁME / PRENÁJMEME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Pomôžeme vám s predajom, či prenájmom vašej nehnuteľnosť. Pri predaji a prenájme využívame osvedčené marketingové nástroje, za pomoci, ktorých nájdeme kupujúceho či nájomníka efektívne a spoľahlivo.

NACENENIE
NEHNUTEĽNOSTI

Nacenenie s možnosťou výkupu

Potrebujete naceniť vašu nehnuteľnosť? Odborne naceníme vašu nehnuteľnosť či už ide o byt, dom či stavebný pozemok a v prípade potreby a obojstranného záujmu ponúkame možnosť výkupu nehnuteľnosti našou realitnou kanceláriou.

Úspešne odoslané. Budeme vás kontaktovať.