Predaj: (postúpenie) 4i apartmán v projekte NUPPU od renomovanej developerskej spoločnosti YIT

354 000 

Kategórie: Značka:
4i
85,81m2
Ružinov

4 – izbový apartmán sa nachádza v novostavbe bytového komplexu NUPPU v etape Nuppu 10 – Asteri (predpokladaná kolaudácia 06/2023) na rozhraní ulíc Mlynské Nivy a Hraničná, v obľúbenej lokalite Ružinov.

Tento apartmán sa nachádza na 1./7. poschodí. Apartmánový dom je z monolitu zateplený, murované steny z keramických tvárnic 100 a 140 mm. Apartmánový dom má jeden samostatný vchod na čip, vo vchode je výťah. Apartmán pozostáva zo 4 obytných miestností kuchynského kúta a príslušenstva – chodba, kúpeľňa, WC, šatník a balkón. Balkón má výmeru 4,88 m2. Celková úžitková plocha apartmánu bez plochy balkóna je 85,81 m2. Apartmán má veľké plastové okná s izolačným trojsklom. Orientácia apartmánu je na juhovýchod.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE A VYBAVENIE APARTMÁNU:
Vstupná chodba (10,96 m2), kúpeľňa (5,34 m2), obývacia izba (20,35 m2), kuchynský kút (6,34 m2), izba (14,64 m2), izba (8,29 m2), izba (13,82 m2), WC (2,74 m2), šatník (3,33 m2) a balkón (4,88 m2).

Vybavenie apartmánu je v dokončenom modernom štandarde s prvkami nadštandardu: bezpečnostné protipožiarne vstupné dvere ADLO, plastové okná s izolačným trojskom, laminátové parkety EGGER 8 mm v izbách a na chodbe, interiérové dvere s obložkovou zárubňou s kovaním, v kúpeľni je keramický obklad, gresová dlažba a kúpeľňová sanita zn. Laufen a Grohe – WC, smaltovaná vaňa a keramické umývadlo s batériami a príprava na napojenie práčky. V apartmáne je predpríprava pre klimatizáciu (prieraz v stene na umiestnenie vonkajšej jednotky na balkóne). Zásuvky a spínače zn. Legrand, domový vrátnik (audiotelefón), oceľové panelové vykurovacie telesá s termostatickou hlavicou v obytných miestnostiach, v kúpeľni rebríkové vykurovacie teleso. V štandarde je kompletná predpríprava na montáž kuchynskej linky a exteriérových žalúzií. V apartmáne sú rozvody pre TV a optický internet. Na balkónoch ako podlaha bude použité exotické drevo.

APARTMÁNOVÝ DOM:
Apartmánový dom je súčasťou rozsiahleho areálu – bytového komplexu NUPPU, ktorý sa postupne napĺňa novými obyvateľmi. Priamo pod oknami apartmánového domu sa nachádza takmer 2 hektárový spoločný dvor s množstvom zelene – zachovanej pôvodnej a novovysadenej so záhradnými úpravami a multifunkčné zóny – workoutové ihrisko, grilovacia zóna, detské ihriská, výbeh pre psov a zelené zóny s lavičkami a knižnou búdkou. Majiteľom apartmánov je k dispozícii aj niekoľko obchodných prevádzok. Súčasťou celého areálu sú nabíjacie stanice pre elektromobily, BalíkoBOX a komunitný carsharing, ktorý môžu využívať výlučne majitelia bytov a apartmánov NUPPU. Areál disponuje aj parkovacími státiami, ktoré sú určené výhradne pre návštevy bytových domov v komplexe.

LOKALITA A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ:
Príjemná a pokojná lokalita má výbornú dostupnosť dôležitých dopravných uzlov a disponuje výbornou občianskou vybavenosťou – v pešej dostupnosti sa nachádzajú obchody, reštaurácie, posilňovňa, pošta, OC Retro. Veľké nákupné centrá do 5 km – Nivy, Centrál, Eurovea, Aupark, Avion, rýchle napojenie na obchvat, blízko na letisko. Priamo pri areáli je novovybudovaná zastávka MHD.

VÝHODY APARTMÁNU:
apartmán v novostavbe s balkónom s iba 34 ďalšími jednotkami
predpokladaná kolaudácia 06/2023
optický internet
nízke mesačné náklady
dobrá občianska vybavenosť
vysoká kvalita použitých stavebných materiálov
rozsiahly zelený areál s možnosťou športového aj rekreačného vyžitia

Parkovacie státie pod strechou: 20.500 EUR
Možnosť zakúpenia ďalšieho vonkajšieho parkovacieho státia za cenu od 18.500 EUR
Cena apartmánu: 354.000 EUR

Typ Byt
Poschodie 1/7
Úžitková plocha 85,81m2
Stav novostavba
Zariadenie moderný štandard s prvkami nadštandardu

Poloha nehnuteľnosti

Mlynské nivy 82, 821 05 Ružinov, Slovensko

Realitný maklér

Erika Mikulec Sivá

Kontaktovať makléra

Úspešne odoslané. Budeme vás kontaktovať.