Predaj: Jednopodlažný, moderný, rozostavaný tehlový rodinný dom s výhľadom na Karpaty

599 000 

Kategórie: Značka:
5i
909m2
Pezinok

Ponúkame vám na predaj rodinný dom v srdci Pezinka, v lokalite Pánsky chodník na ulici Šteberlova. Tento rodinný dom je skvelou voľbou pre tých, ktorí túžia po súkromí a kvalitnom bývaní. Dom sa nachádza na veľkorysom pozemku o výmere 909m2, s dostatočným priestorom na relaxáciu a vytvorenie vlastného záhradného útočiska. Medzi plusy patrí aj nádherný výhľad na impozantné Karpaty, čo oceníte napríklad pri rannej káve na terase. Celková úžitková plocha domu je 195 m2 a zastavaná plocha zaberá 244 m2, čo poskytuje dostatok priestoru pre celú rodinu a príjemné bývanie.

Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby so šatníkom a toaletou pre hostí, priestrannej dennej časti, a to kuchyňa, jedálenská časť a obývacia izba. Nočnú časť domu tvoria hosťovská izba, 2 detské izby, 2 kúpeľne a hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatníkom.

Výstavba domu začala v júni 2021 a disponuje platným stavebným povolením, čo zaručuje bezproblémové dokončenie. Okrem toho, pozemok je kompletne oplotený betónovým plotom, čo pridáva na bezpečnosti a najmä na súkromí. V rámci komunikácií sú na pozemku dostupné prípojky vody, elektriny a plynu, a to vrátane elektromeru, vodomernej šachty a kanalizácie, čo vám umožňuje využívať všetky moderné zariadenia bez obmedzení. Dom disponuje hliníkovými trojkomorovými oknami, ktoré zaisťujú optimálne izoláciu a minimalizujú straty tepla. Vďaka nim budete mať v interiéri príjemné svetlo

Lokalita Pezinok je ideálnym miestom pre tých, ktorí ocenia pokojné bývanie s výhodami blízkosti prírody. Dom sa nachádza len pol hodinu pešo od centra mesta, čo znamená, že máte všetky potrebné služby a vybavenosť na dosah ruky.

Cena: 599.000€

Typ Dom
Poschodie jednopodlažný dom
Úžitková plocha 195m2
Stav rozostavaný dom
Zariadenie

Poloha nehnuteľnosti

Panský chodník, Šteberlova ulica, 902 01 Pezinok, Slovensko

Realitný maklér

Erika Mikulec Sivá

Kontaktovať makléra

Úspešne odoslané. Budeme vás kontaktovať.